تبلیغات
آموزش وبلاگ نویسی - چند روش هوشمندانه برای بالا بردن ترافیک سایت

چند روش هوشمندانه برای بالا بردن ترافیک سایت

سه شنبه 4 اسفند 1394 11:59 ق.ظنویسنده : admin

 
ترافیک وب سایت برای هر صاحب وب سایت و یا وبلاگ یک امر بسیار ضروری می‌باشد. بدون ترافیک وب سایت ما هیچ مشتری و خریداری نخواهیم داشت. متاسفانه ترافیک وب سایت فقط به سمت سایت ما هدایت نمی‌شود و باید برای داشتن آن به صورت منسجم و مداوم کار و تلاش انجام دهیم.

میانگین میزان conversion rate به طور معمول کمتر از 5٪ می‌باشد. این بدان معنی است که تنها 5٪ از افرادی که اقدام به بازدید از سایت شما می‌کنند تبدیل به یک مشتری و خریدار می‌شوند. بنابراین برای افزایش رشد فروش در وب سایت تان، نیاز به افزایش ترافیک وب سایت و conversion rate دارید.

در متن زیر 12 متدی ارائه شده است که همین حالا نیز می‌توانید برای افزایش ترافیک وب سایت و بهبود میزان فروشتان از آن‌ها استفاده نمایید.
 

    راه اندازی بازاریابی مقاله


نوشتن مقاله آن اندازه که فکر می‌کنید هم سخت نیست و می‌تواند برای ترافیک سایت شما شگفتی بیافریند! نوشتن در مورد چیزهایی که در مورد آن می‌دانید، در واقع فقط بازگو کردن آن موارد به دوستانتان می‌باشد. اصلاً احتیاج به استفاده از کلمات فانتزی و بزرگ نیست، زیرا افراد بیشتر احتیاج به اطلاعات اساسی و خلاصه و مختصر دارند.


مقالات خود را به برخی از دایرکتوری های مشهور مقاله مانند Ezine ارسال نمایید.
 

    اظهار نظر در وبلاگ ها و یا ارسال مطالب به صورت میهمان


در جستجوی وبلاگ هایی با کیفیت و هم راستا با اهداف خودتان باشید و از آن‌ها درخواست ارسال مطالب به صورت میهمان نمایید. کامنت و نظرات مفید خود را در رابطه با مطالب موجود ارسال کرده و لینک مستقیم خود را در آنجا قرار دهید. شروع به ساختن شهرت با ایجاد ارتباط با مطالب و فعالیت در این مورد نمایید! یک محل خوب برای پیدا کردن وبلاگ که نیاز به مطالب میهمان نیز دارند BloggerLinkUp می‌باشد.
 

    نوشتن گزارشات و بررسی‌های وب سایت
    
    بررسی و تجدید نظر در مورد وب سایت تان در Alexa و گرفتن ترافیک بیشتر و بهبود رتبه وب سایت در Alexa نیز امری ضروری می‌باشد. به Alexa بروید و ثبت نام نمایید و شروع به بررسی میزان ترافیک وب سایت خود نمایید.

 

    کلمات کلیدی مرتبط


ابزارهای پیشنهاد دهندهٔ کلمات کلیدی زیادی وجود دارد که شما می‌توانید برای پیدا کردن کلمات کلیدی مناسب با اهدافتان استفاده نمایید. به عنوان مثال اگر دارای یک وب سایت مراقبت از حیوانات خانگی هستید، می‌توانید کلمات "مراقبت از حیوانات خانگی" را در ابزار مربوطه وارد کرده و کلمات کلیدی مرتبط برای استفاده در وب سایت تان را پیدا نمایید.


 

    Yahoo Answers


به صورت منظم از Yahoo Answers بازدید نمایید و تا جایی که می‌توانید پاسخ‌های زیادی به آن ارسال نمایید. اما توجه داشته باشید که از سیاست‌ها و قوانین سایت پیروی کنید. البته نمی‌توانید سعی کنید که به طور مستقیم افراد را به صفحات خرید وب سایت تان هدایت نمایید و یا اقدام به ارسال پاسخ‌هایی با کیفیت پایین همراه با لینک وب سایت تان در Yahoo Answers نمایید.
 

    وب سایت تعاملی


وب سایت شما باید با تالارهای گفتگو، انجمن‌ها و وب سایت های نظرسنجی در تعامل باشد. اگر بازدیدکنندگان وب سایت شما احساس نزدیکی و ارتباط بیشتری با وب سایت شما نمایند، آن‌ها بازدید بیشتری از وب سایت شما خواهند داشت و زمان طولانی تری در آن صرف خواهند نمود. کمی سرگرمی و تفریح مانند سرگرمی‌های رقابتی، بازی‌ها و... در وب سایت خود اضافه نمایید. به صورت هفتگی یا ماهیانه بازی و مسابقه اجرا نمایید. اجرای مسابقه برای یک ماه هزاران نفر به ترافیک وب سایت شما اضافه خواهد کرد.
 

    کارت‌های ویزیت تجاری


برای خود کارت‌های ویزیت تجاری مناسب و موثری تهیه نمایید و هر جا که می‌روید به دست افراد برسانید. مطمئن شوید که این کارت‌ها منحصر به فرد و خاص هستند. در مرتبهٔ اول می‌توانید اقدام به ارائه تخفیف به افراد نمایید. یک پیام شخصی می‌توانید برای افراد بر روی آن بنویسید. می‌توانید اقدام به ارائه خدماتی به صورت رایگان نمایید. کارت ویزیت تجاری‌تان را به صورتی طراحی کنید که اطلاعاتی بیش از نام و آدرس در آن گنجانده شود.
 

    Podcasting


پخش فایل های صوتی و تصویری که افراد می‌توانند توسط دستگاه‌های مختلفی آن‌ها را ببینند و بشنوند. Podcast خود را به صورتی در وب سایت ایجاد نمایید که بسیار آموزنده و جالب باشد. در این فایل ها در مورد چگونگی کمک وب سایت تان به افراد صحبت کنید و اجازه دهید آن‌ها بدانند که شما در وب سایت تان چه رقابت‌ها و چه فعالیت‌های تعاملی ارائه می‌نمایید.

تمامی چیزی که برای ساخت Podcast نیاز دارید، کار با میکروفون و ویرایشگر صدا می‌باشد. هنگامی که Podcast خود را ایجاد کردید، آن را در تالار گفتگوی Podcast و یا دایرکتوری های آزاد مانند PodcastBlaster ارائه نمایید.
 

    بیلبورد پورتابل


وسیله نقلیه‌تان را روشن کنید و تابلوی تبلیغاتی وب سایت تان را بر روی آن نصب کرده و به هر کجا که می‌خواهید بروید و حرکت کنید. می‌توانید از پوشش‌های vinyl مقرون به صرفه مانند پوشش‌های تبلیغاتی بر روی ماشین و یا علائم مغناطیسی مانند Esigns استفاده نمایید. یک روز سرگرم کننده با ماشینتان خواهید داشت؛ با تبلیغاتی که بر روی آن دارید می‌توانید ترافیک سایت قابل توجهی برای وب سایت تان به ارمغان بیاورید.
 

    رسانه‌های اجتماعی


این روزها بازاریابی رسانه‌های اجتماعی بیشتر برای افزایش ترافیک وب سایت استفاده می‌شود. به فیس بوک، تویتر، LinkedIn و دیگر شبکه‌های اجتماعی بپیوندید. بازدید از پیغام‌های افراد در انجمن‌های گفتگو واقعاً تعامل ایجاد می‌نماید. به سولات افراد پاسخ دهید، به آن‌ها توصیه‌های مفید و اطلاعات لازم را ارائه نمایید. تبدیل به یک عضو فعال در شبکه‌های اجتماعی شوید زیرا که در افزایش ترافیک وب سایت شما شگفتی می‌آفریند.
 

    ارائه خدمات رایگان


اقدام به ارائه مطالب و اطلاعات و گزارشات مفید در وب سایت تان نمایید و یا می‌توانید کتاب‌های الکترونیک به صورت رایگان در سایت تان عرضه نمایید. لینک وب سایت و دیگر اطلاعات تجاری خود را در این مطالب قرار دهید. اجازه دهید که افراد بدانند که می‌توانند از وب سایت شما چیزی دریافت نمایند.

می‌توانید این فایل ها را در پایین امضای ایمیل خود بیافزایید و یا در صفحات شبکه‌های اجتماعی خود ارسال نمایید. مطمئن باشید قبل از اینکه خودتان خبردار شوید، مطالب و گزارشات مفید شما می‌تواند در سراسر وب، روزانه ترافیک جدیدی برای سایت شما ایجاد نماید.
 

    نقشه سایت


برای وب سایت خود نقشه سایت XML ایجاد نمایید و آن را در گوگل ثبت نمایید. نقشه سایت به موتورهای جستجو اجازهٔ دسترسی بیشتری به صفحات وب سایت تان خواهد داد. در نتیجه در جستجوهای افراد، صفحات وب شما بسیار ساده تر پیدا خواهد شد. به راحتی می‌توانید با XML نقشه سایت تا 500 صفحه نیز ایجاد نمایید. گزینه‌های دیگری مانند Xsitemap نیز وجود دارد. برای پیدا کردن گزینه‌های جایگزین و انتخاب آنها می‌توانید به جستجو بپردازید.

راه‌های بسیار زیادی برای افزایش ترافیک وب سایت وجود دارد. برخی از آن‌ها برای وب سایت شما مفید و برخی دیگر برای سایت شما کار نخواهد کرد. از ایده‌های موجود در این مقاله استفاده کنید و به آن ایده‌های جدید بیافزایید و یا ترکیبی از آن‌ها ممکن است برای شما بهتر باشد. ترافیک وب سایت به راحتی ایجاد نمی‌شود و تنها با کار سخت و تلاش شما و استفاده از ایده‌های جدید ایجاد خواهد شد. همچنین با پیدا کردن این که کدامیک از روش‌ها بهتر برای وب سایت تان کار می‌کند، می‌تواند بر افزایش ترافیک وب سایت شما موثر باشد.


منبع : برسام

برچسب ها: روش های افزایش ترافیک سایت ، آموزش بالا بردن بازدید وبلاگ ، بالا بردن بازدید سایت ،
دنبالک ها: افزایش ترافیک سایت ،
آخرین ویرایش: سه شنبه 4 اسفند 1394 12:04 ب.ظ

 
پنجشنبه 3 مرداد 1398 11:35 ق.ظ
This piece of writing is truly a pleasant one it assists new the web
users, who are wishing for blogging.
جمعه 17 خرداد 1398 09:55 ب.ظ

Ahaa, its good dialogue concerning this paragraph here at this web site, I have read all that, so at this time me also commenting here.
جمعه 14 اردیبهشت 1397 04:37 ب.ظ
Hello to all, how is the whole thing, I think every one is getting more from this website, and your views are good designed for new users.
سه شنبه 28 شهریور 1396 01:50 ق.ظ
This is a great tip particularly to those fresh to the blogosphere.
Brief but very precise info… Thanks for sharing
this one. A must read post!
یکشنبه 15 مرداد 1396 03:46 ب.ظ
Great post.
سه شنبه 10 مرداد 1396 01:54 ب.ظ
It's going to be end of mine day, but before end I am reading this impressive piece of writing to increase my knowledge.
شنبه 7 مرداد 1396 10:58 ب.ظ
Very soon this website will be famous among all blog people, due to
it's nice articles
جمعه 6 مرداد 1396 09:11 ب.ظ
Now I am going away to do my breakfast, after having my breakfast coming again to read additional news.
چهارشنبه 21 تیر 1396 05:50 ب.ظ
Can I simply just say what a relief to discover somebody that really knows what they're discussing on the web.
You definitely know how to bring an issue to light and make it important.
More and more people need to look at this and understand this side
of the story. It's surprising you aren't more popular because
you certainly possess the gift.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر