تبلیغات
آموزش وبلاگ نویسی - راهکارهای افزایش آمار بازدید روزانه سایت و وبلاگ

راهکارهای افزایش آمار بازدید روزانه سایت و وبلاگ

یکشنبه 30 مرداد 1390 10:51 ب.ظنویسنده : admin

 

افزایش امار بازدید سایت یا وبلاگ جزء جدانشدنی کسب درآمد از اینترنت و این هم کامل مشخص است تا وقتی بازدیدی صورت نگیره کلیک یا خریدی وجود نداره تا ما بتوانیم از طریق کلیک های درآمدزا یا دریافت پورسانت از سایتهای طرف قراردادمان در اینترنت حساب بانکیمان را کمی فعال کنیم به همین منظور و خواست دوستان از به بعد آموزشها و نکاتی از افزایش آمار بازدید در وبلاگ میذارم.

اصلی ترین نکته را دوستان هرگز فراموش نکنند اصل بر وبلاگ برای کسب درآمد نه صرفا زدن وبلاگ کسب درآمد مثل همین وبلاگ و سایتهای تخصصی دیگر که کمترین بازدید روزانه رو دارند

 

بایدها و نبایدها
ابتدا، چه کارهایی را نباید انجام دهیم؟ خیلی از افراد بازدیدکنندگان را به سمت صفحات مالی سوق می دهند و در بیشتر مواقع، این استراتژی راهکار مناسبی نیست.چه کاری را باید انجام دهیم؟ کاری که برای همه وب سایت ها، برای سال های متمادی موفق خواهد بود، تولید محتواست. برای افزایش ترافیک وب سایت خود، شما سه کار اساسی را باید انجام دهید:

۱– ساختن وب سایتی که بازدید کنندگان بتوانند از آن به راحتی استفاده کنند.

۲– به کار بردن تکنیک های مختلف برای ترقی وب سایت خود.

۳– نظارت بر پیشرفت و تنظیم نتایجی که مد نظرمان است.


اما 12 روش های رایگان افزایش ترافیک وب سایت برای شروع کار:

۱– محتوا
سایت بدون محتوا هیچ چیزی ندارد. در واقع شاید بهترین راه برگشت سرمایه، بالا بردن کیفیت محتوای سایت است. به عبارت دیگر، راه نهایی برای افزایش ترافیک سایت است.محتوای وب سایت شامل چیزهایی است که اطلاعاتی را برای بینندگان فراهم می کنند. زمانی که از محتوای سایت صحبت می شود، افکار افراد بر متن متمرکز می شود، در حالی که محتوای سایت می تواند عکس، صدا، ویدئو یا فایل باشد. تعداد کلمات زیاد در سایت، کلیدواژگان زیادی را برای موتورهای جستجو فراهم می آورد، همچنین تعداد صفحات زیاد باعث افزایش رتبه صفحه۱ می گردد. کار، روی محتوا یکی از استراتژی های مفید برای افزایش ترافیک سایت است.

۲– پیوندهای درونی
لینک های درونی۲ برای افزایش ترافیک سایت بسیار ضروری هستند. وب سایت شما بدون لینک ها برای بازدیدکنندگان و موتورهای جستجو فاقد اعتبار است. موتورهای جستجوگر تاکید خاصی بر لینک های ورودی دارند و اگر سایت های دیگر به سایت شما لینک داده باشند، یعنی شما سایت قابل قبول و با ارزشی را ارائه می دهید. همچنین لینک ورودی برای اسپایدرهای موتورهای جستجوگر به عنوان یک گواهی نامه از حضور آنلاین سایت تلقی می شود. بازدیدکنندگان و موتورهای جستجو با گردش روی لینک های موجود در سمت چپ و راست صفحه وب سایت شما موجب افزایش اعتبار و رتبه وب سایت می شوند.

3– نشانه گذاری اجتماعی
این روش یک راه خوب برای ایجاد لینک های فعال برگشت به سایت و افزایش ترافیک آن است. نشانه گذاری عمومی™اجتماعی۵ به این معنا است که با مشارکت و استفاده از نیروی همه کاربران اینترنت، صفحات اینترنتی را برچسپ گذاری (Tag) کنیم. در واقع، اساسا به جای این که برچسپ ها را برای خود حفظ کنیم با قرار دادن آنها در سایت های نشانه گذاری اجتماعی آنها را با همه کاربران اینترنتی به اشتراک می گذاریم. سایت های بسیاری برای نشانه گذاری اجتماعی به راه افتاده اند، که از میان آنها نمونه های خارجی del.icio.us و dig.com هستند و از نمونه های داخلی نیز balatarin.com و mohand.es را می توان نام برد.

4– ارائه مقاله
ارائه مقاله۶ این روش یکی از راه های مطلوب برای افزایش ترافیک وب سایت شما است. به این صورت که شما با قرار دادن مقالات در سایت خود و یا واسط شدن بین تقاضا دهنده مقاله و سایت هایی که ارائه دهنده مقاله مورد نظر هستند، می توانید تعداد بازدیدکنندگان سایت خود را افزایش دهید. از مشکلات رایج در این زمینه، کامل نبودن مقالات و یا درست نبودن لینک ها است، که به این موارد باید توجه شود. ارائه مقاله مزایایی دارد که در زیر لیست شده است:

– افزایش ترافیک از طریق موتورهای جستجو

– افزایش ترافیک از طریق لینک های مستقیم

– بهبود وضعیت موتور جستجو

– افزایش تعداد کلمات کلیدی

– افزایش تعداد ارجاعات

– افزایش تعداد وب سایت های زیرمجموعه.


5- معرفــــــی وبلاگ خود به دیگــران :

در این روش شما باید به قسمت نظرات وبلاگهای دیگران رفته و از اونها دعوت کنید که به وبلاگ شما بیان و از وبلاگ شما دیدن کنند .این رو ش هم خوب جواب میده البته در صورتی که طرفی ه شما در وبلاگش نظر دادید با معرفت باشه و اونم بیاد از وبلاگ شما دیدن کنه و نظر بدهید

6.استــفاده از نرم افزارهای ایمیل مارکتینگ :

در این روش باید یک نرم افزار که ایمیل گروهی میفرسته تهیه کنید .و لیستی از ایمیلهای کاربران فعال اینترنت را که خیلی از وبلاگها میدهند تهیه کنید و بنــر اسم سایت یا هر چیز دیگری را به ایمیل آنها ارسال کنید .تا خواننده به وبلاگ شمــا بیاد.این روش خیلی موثر است چون مثلا اگه شما به پنج هزار نفر تبلیغ وبلاگ خود را به ایمیلشان ارسال کنید حداقل چهار هزار نفر آنها به وبلاگ شما میان و میخوان ببینن که چه کسی این ایمیلهارو به ایمیلشون فرستاده و آمار وبلاگ شما به طور چشم گیری افزایش پیدا میکند .

7- تبـــادل لینــک :

لینک کردن یعنی قراردادن نام و آدرس سایت دیگه در سایت خودتون و اگر این عمل متقابلا از هم از طرف دوستتون انجام بگیره میشه تبادل لینک .در این روش شما باید دیگران را دعوت به تبادل لینک با خودتون بکنید.مثلا به وبلاگ دیگه ای رفته و در قسمت نظرات بگید که من مایل به تبادل لینک با شما هستم اگر شما هم مایل هستید خبرم کنید.این روش بهترین روش برای افزایش بازدید وبلاگ شمـا میباشد.سعی کنید بیشتر از این روش استفاده کنید .

8- قرار دادن لینــک باکسهای پربازدید در وبلاگ :

در این روش کافی است که در سایت گوگل سرچ کنید : لینک باکسهای پربازدید تا گوگل برای شما لینکهارا به نمایش در بیاورد و شما وارد وبلاگ اصلی لینک باکس شده و کد لینک باکس مورد نظر را در وبلاگ خود قرار داده و از طرف درخواست کنید که لینک شمارا در باکس خود قرار دهد .در این روش میتونید از لینک باکسهایی که من در وبلاگم گذاشتم استفاده کنید.چون آمار بازدیدهای خوبی دارند

9- تبـــــادل بنـــــــــر :

در این روش شمـا باید یک بنر برای خود ساخته و بنر را در سایتهایی که فضا میده آپلود کنید مثل : Persiangig.Parsaspace.tinypic.ws,img98.com

که سایتهای parsaspace و persiangig نیاز به دعوتنامه دارند ولی سایت tinypic نیاز به دعوتنامه ندارد و یکی از بهترین سایتها برای آپلود عکسهای شما میباشد .پس از اینکه بنر خود را درست کردید و در اینترنت آپلود کردید.با آدرس بنـــر خود میتوانید با دیگران تبادل بنر کنید که این هم مثل تبادل لینک هست ولی اون نوشته ای بود این یکی به صورت عکس .

10- استــــفاده از سایتــها :

خیلی از سایتها مثل سایت Webfa.ir سیستم افزایش بازدید دارند و میتونید از این سایتها استفاده کنید که خیلی خوب جواب میده،روش استفاده از این سایت به این صورت است که شما ابتدا باید عضو سایت بشوید و به کنترل پنل خود بروید و کدهای مربوطه به سیستم را در وبلاگ خود قرار دهید و شروع به کسب اعتبار کنید تا بتوانید لینک خود را قرار دهید .برای کسب اطلاع بیشتر میتوانید در کنترل پنل خود به بخش راهنما مراجعه کنید.

11- پستهــای بیشتر و جالب در وبلاگ خود بگذارید :

اگر شمــا در وبلاگ خود خیلی فعال باشید و روزی 5 یا 6 پست در وبلاگ خود قرار دهید در هر پستی که میدهید نام وبلاگ شما بدر لیست وبلاگهای بروز شده ثبت میشه و چندین نفر همیشه  آنلاین هستند و حداقل در هر پستی که میدهید 8 یا 10 نفـر از طریق وبلاگ سرور به وبلاگ شما می آیند .

همیشه سعی کنید مطالبی که در اینترنت خیلی کمیاب و جدید هستند در وبلاگ خود قرار دهید تا بیننده جذب شود و مطالب مورد نظر خود را در وبلاگ شما جستجو کند و وبلاگ شما تبدیل به وبلاگ مورد علاقه او شود .

12– روش های پرداختی
روش های پرداختی در وب سایت دارای ریسک و هزینه هستند. فعالیت های تجاری که دارای بازگشت سرمایه باشند، می توانند از این روش ها بهره برند. اگر مدل تجاری شما دارای بازدهی مناسب باشد، می توانید با استفاده از روش هایی مانند پرداخت به وسیله کلیک یا لینک۷، برای سایت خود ترافیک مجازی ایجاد کنید. البته با فعالیت های پرداختی برای افزایش ترافیک وب سایت، هزینه گزافی را پرداخت خواهید کرد، در حالی که با روش های رایگان نیز می توانید جذابیت سایت خود را بالا ببرید و فروش خود را افزایش دهید.

 


برچسب ها: افزایش ترافیک سایت ، راههای افزایش آمار بازدید ، ترقی وب سایت ، پیوندهای درونی ، نشانه گذاری اجتماعی ، نرم افزارهای ایمیل مارکتینگ ، تبـــادل لینــک ، تبـــــادل بنـــــــــر ،
دنبالک ها: افزایش ترافیک سایت ،
آخرین ویرایش: یکشنبه 30 مرداد 1390 11:04 ب.ظ

 
جمعه 17 خرداد 1398 09:55 ب.ظ

Somebody necessarily assist to make severely posts I would state. This is the very first time I frequented your website page and thus far? I amazed with the analysis you made to make this particular submit amazing. Wonderful process!
دوشنبه 7 اسفند 1396 07:33 ب.ظ
امروز من با بچه های من به ساحل رفتم. من یک پوسته دریا پیدا کردم و داد
آن را به دختر 4 ساله من و گفت: "شما می توانید اقیانوس را بشنود اگر شما این را به گوش شما قرار داده است." او پوسته را به گوش او گذاشت و فریاد زد.

یک خرچ خرچنگ در داخل وجود داشت و آن گوش او را گرفت. او هرگز نمی خواهد برود
بازگشت! LoL من می دانم که این کاملا موضوع نیست، اما من مجبور شدم به کسی بگویم!
شنبه 5 اسفند 1396 10:11 ب.ظ
هر آخر هفته من از این وبسایت بازدید می کردم
همانطور که می خواهم لذت ببرم، از آنجا که این کنفرانس وب سایت واقعا لذت بخش است خنده دار است
اطلاعات بیش از حد
سه شنبه 14 شهریور 1396 04:51 ب.ظ
My partner and I stumbled over here from a different website and thought I might as well check things
out. I like what I see so i am just following you. Look forward to looking over your web
page again.
جمعه 13 مرداد 1396 08:07 ق.ظ
Howdy would you mind stating which blog platform you're working with?

I'm planning to start my own blog in the near future but I'm having a hard time making a decision between BlogEngine/Wordpress/B2evolution and Drupal.
The reason I ask is because your layout seems different then most blogs and I'm looking for something unique.
P.S Sorry for being off-topic but I had to ask!
جمعه 30 تیر 1396 01:40 ب.ظ
Hmm is anyone else experiencing problems with the
images on this blog loading? I'm trying to determine if its a problem on my
end or if it's the blog. Any suggestions would be greatly appreciated.
جمعه 23 تیر 1396 04:55 ق.ظ
Everyone loves what you guys tend to be up too. This kind
of clever work and reporting! Keep up the very good works guys I've added
you guys to blogroll.
دوشنبه 12 تیر 1396 01:31 ق.ظ
I do not even know the way I ended up right here, but I assumed this post was once good.
I do not know who you might be but definitely you're going
to a famous blogger if you happen to aren't already. Cheers!
سه شنبه 6 تیر 1396 10:20 ب.ظ
Hi, Neat post. There's a problem along with your web site in internet explorer, would
check this? IE nonetheless is the marketplace leader and a large part of other folks will
omit your excellent writing due to this problem.
شنبه 13 خرداد 1396 05:50 ق.ظ
You could certainly see your skills within the work you
write. The arena hopes for even more passionate writers like
you who aren't afraid to say how they believe. All the time
follow your heart.
شنبه 19 فروردین 1396 04:25 ب.ظ
Have you ever thought about creating an ebook or guest authoring on other websites?
I have a blog based on the same topics you discuss and would love to have you share some stories/information. I know my subscribers
would appreciate your work. If you are even remotely interested, feel
free to shoot me an e-mail.
جمعه 29 مرداد 1395 03:22 ب.ظ
سلام .....
اگه واقعا تبادل لینک باعث افزایش امار بازدید می شود حرفی ندارم یه بار تجربش کنم...
می تو نیم باهم تبادل لینک داشته باشیم...
ادرس وبلاگ من:www.zahrah.rozblog.com
جمعه 27 بهمن 1391 12:19 ب.ظ
با سلام
خسته نباشید
وبلاگ قابل استفاده ای دارید
ممنون میشم به من هم سری بزنید
فرهنگی نیاز وب سایتی است در مورد امورفرهنگی
http://fa-niaz.ir
و اگه مقدوره مرا لینك كنید تا شما هم در این كار نیك سهیم باشید
ممنون
موفق باشید
شنبه 13 خرداد 1391 03:34 ب.ظ
سلام
اگه موافق باشید خوشحال میشم با هم تبادل لینك داشته باشیم
admin
سلام. با وب های با پیج رنک 4 به بالا تبادل لینک میشود
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر