روش های هوشمندانه برای افزایش ترافیک سایت

جمعه 20 اردیبهشت 1392 09:12 ب.ظنویسنده : admin

 

12 روش هوشمندانه برای افزایش ترافیک وب سایت

ترافیک وب سایت برای هر صاحب وب سایت و یا وبلاگ یک امر بسیار ضروری می باشد. بدون ترافیک وب سایت ما هیچ مشتری و خریداری نخواهیم داشت. متاسفانه ترافیک وب سایت فقط به سمت سایت ما هدایت نمی شود و باید برای داشتن آن به صورت منسجم و مداوم کار و تلاش انجام دهیم.

میانگین میزان conversion rate به طور معمول کمتر از 5٪ می باشد. این بدان معنی است که تنها 5٪ از افرادی که اقدام به بازدید از سایت شما می کنند تبدیل به یک مشتری و خریدار می شوند. بنابراین برای افزایش رشد فروش در وب سایت تان، نیاز به افزایش ترافیک وب سایت و conversion rate دارید.

در متن زیر 12 متدی ارائه شده است که همین حالا نیز می توانید برای افزایش ترافیک وب سایت و بهبود میزان فروش تان از آنها استفاده نمایید.

راه اندازی بازاریابی مقاله

نوشتن مقاله آن اندازه که فکر می کنید هم سخت نیست و می تواند برای ترافیک سایت شما شگفتی بیافریند! نوشتن در مورد چیزهایی که در مورد آن می دانید، در واقع فقط بازگو کردن آن موارد به دوستانتان می باشد. اصلاً احتیاج به استفاده از کلمات فانتزی و بزرگ نیست، زیرا افراد بیشتر احتیاج به اطلاعات اساسی و خلاصه و مختصر دارند.

مقالات خود را به برخی از دایرکتوری های مشهور مقاله مانند Ezine ارسال نمایید.


اظهار نظر در وبلاگ ها و یا ارسال مطالب به صورت میهمان

در جستجوی وبلاگ هایی با کیفیت و هم راستا با اهداف خودتان باشید و از آنها درخواست ارسال مطالب به صورت میهمان نمایید. کامنت و نظرات مفید خود را در رابطه با مطالب موجود ارسال کرده و لینک مستقیم خود را در آنجا قرار دهید. شروع به ساختن شهرت با ایجاد ارتباط با مطالب و فعالیت در این مورد نمایید! یک محل خوب برای پیدا کردن وبلاگ که نیاز به مطالب میهمان نیز دارند BloggerLinkUp می باشد.


نوشتن گزارشات و بررسی های وب سایت

بررسی و تجدید نظر در مورد وب سایت تان در Alexa و گرفتن ترافیک بیشتر و بهبود رتبه وب سایت در Alexa نیز امری ضروری می باشد. به Alexa بروید و ثبت نام نمایید و شروع به بررسی میزان ترافیک وب سایت خود نمایید.


کلمات کلیدی مرتبط

ابزارهای پیشنهاد دهندهء کلمات کلیدی زیادی وجود دارد که شما می توانید برای پیدا کردن کلمات کلیدی مناسب با اهدافتان استفاده نمایید. به عنوان مثال اگر دارای یک وب سایت مراقبت از حیوانات خانگی هستید، می توانید کلمات "مراقبت از حیوانات خانگی" را در ابزار مربوطه وارد کرده و کلمات کلیدی مرتبط برای استفاده در وب سایت تان را پیدا نمایید.


Yahoo Answers

به صورت منظم از Yahoo Answers بازدید نمایید و تا جایی که می توانید پاسخ های زیادی به آن ارسال نمایید. اما توجه داشته باشید که از سیاست ها و قوانین سایت پیروی کنید. البته نمی توانید سعی کنید که به طور مستقیم افراد را به صفحات خرید وب سایت تان هدایت نمایید و یا اقدام به ارسال پاسخ هایی با کیفیت پایین همراه با لینک وب سایت تان در Yahoo Answers نمایید.


وب سایت تعاملی

وب سایت شما باید با تالارهای گفتگو، انجمن ها و وب سایت های نظرسنجی در تعامل باشد. اگر بازدیدکنندگان وب سایت شما احساس نزدیکی و ارتباط بیشتری با وب سایت شما نمایند، آنها بازدید بیشتری از وب سایت شما خواهند داشت و زمان طولانی تری در آن صرف خواهند نمود. کمی سرگرمی و تفریح مانند سرگرمی های رقابتی، بازی ها و... در وب سایت خود اضافه نمایید. به صورت هفتگی یا ماهیانه بازی و مسابقه اجرا نمایید. اجرای مسابقه برای یک ماه هزاران نفر به ترافیک وب سایت شما اضافه خواهد کرد.


کارت های ویزیت تجاری

برای خود کارت های ویزیت تجاری مناسب و موثری تهیه نمایید و هر جا که می روید به دست افراد برسانید. مطمئن شوید که این کارت ها منحصر به فرد و خاص هستند. در مرتبهء اول می توانید اقدام به ارائه تخفیف به افراد نمایید. یک پیام شخصی می توانید برای افراد بر روی آن بنویسید. می توانید اقدام به ارائه خدماتی به صورت رایگان نمایید. کارت ویزیت تجاری تان را به صورتی طراحی کنید که اطلاعاتی بیش از نام و آدرس در آن گنجانده شود.


Podcasting

پخش فایل های صوتی و تصویری که افراد می توانند توسط دستگاه های مختلفی آنها را ببینند و بشنوند. Podcast خود را به صورتی در وب سایت ایجاد نمایید که بسیار آموزنده و جالب باشد. در این فایل ها در مورد چگونگی کمک وب سایت تان به افراد صحبت کنید و اجازه دهید آنها بدانند که شما در وب سایت تان چه رقابت ها و چه فعالیت های تعاملی ارائه می نمایید.

تمامی چیزی که برای ساخت Podcast نیاز دارید، کار با میکروفون و ویرایشگر صدا می باشد. هنگامی که Podcast خود را ایجاد کردید، آن را در تالار گفتگوی Podcast و یا دایرکتوری های آزاد مانند PodcastBlaster ارائه نمایید.


بیلبورد پورتابل

وسیله نقلیه تان را روشن کنید و تابلوی تبلیغاتی وب سایت تان را بر روی آن نصب کرده و به هر کجا که می خواهید بروید و حرکت کنید. می توانید از پوشش های vinyl مقرون به صرفه مانند پوشش های تبلیغاتی بر روی ماشین و یا علائم مغناطیسی مانند Esigns استفاده نمایید. یک روز سرگرم کننده با ماشین تان خواهید داشت؛ با تبلیغاتی که بر روی آن دارید می توانید ترافیک سایت قابل توجهی برای وب سایت تان به ارمغان بیاورید.


رسانه های اجتماعی

این روزها بازاریابی رسانه های اجتماعی بیشتر برای افزایش ترافیک وب سایت استفاده می شود. به فیس بوک، تویتر، LinkedIn و دیگر شبکه های اجتماعی بپیوندید. بازدید از پیغام های افراد در انجمن های گفتگو واقعاً تعامل ایجاد می نماید. به سولات افراد پاسخ دهید، به آنها توصیه های مفید و اطلاعات لازم را ارائه نمایید. تبدیل به یک عضو فعال در شبکه های اجتماعی شوید زیرا که در افزایش ترافیک وب سایت شما شگفتی می آفریند.


ارائه خدمات رایگان

اقدام به ارائه مطالب و اطلاعات و گزارشات مفید در وب سایت تان نمایید و یا می توانید کتاب های الکترونیک به صورت رایگان در سایت تان عرضه نمایید. لینک وب سایت و دیگر اطلاعات تجاری خود را در این مطالب قرار دهید. اجازه دهید که افراد بدانند که می توانند از وب سایت شما چیزی دریافت نمایند.

می توانید این فایل ها را در پایین امضای ایمیل خود بیافزایید و یا در صفحات شبکه های اجتماعی خود ارسال نمایید. مطمئن باشید قبل از اینکه خودتان خبردار شوید، مطالب و گزارشات مفید شما می تواند در سراسر وب، روزانه ترافیک جدیدی برای سایت شما ایجاد نماید.


نقشه سایت

برای وب سایت خود نقشه سایت XML ایجاد نمایید و آن را در گوگل ثبت نمایید. نقشه سایت به موتورهای جستجو اجازه ء دسترسی بیشتری به صفحات وب سایت تان خواهد داد. در نتیجه در جستجوهای افراد، صفحات وب شما بسیار ساده تر پیدا خواهد شد. به راحتی می توانید با XML نقشه سایت تا 500 صفحه نیز ایجاد نمایید. گزینه های دیگری مانند Xsitemap نیز وجود دارد. برای پیدا کردن گزینه های جایگزین و انتخاب آنها می توانید به جستجو بپردازید.

راه های بسیار زیادی برای افزایش ترافیک وب سایت وجود دارد. برخی از آنها برای وب سایت شما مفید و برخی دیگر برای سایت شما کار نخواهد کرد. از ایده های موجود در این مقاله استفاده کنید و به آن ایده های جدید بیافزایید و یا ترکیبی از آنها ممکن است برای شما بهتر باشد. ترافیک وب سایت به راحتی ایجاد نمی شود و تنها با کار سخت و تلاش شما و استفاده از ایده های جدید ایجاد خواهد شد. همچنین با پیدا کردن این که کدامیک از روش ها بهتر برای وب سایت تان کار می کند، می تواند بر افزایش ترافیک وب سایت شما موثر باشد.

منبع: کاسپید


برچسب ها: آموزش افزایش ترافیک سایت ، کلمات کلیدی مرتبط ، ارائه خدمات رایگان ، بالا بردن بازدید سایت ،
دنبالک ها: افزایش ترافیک سایت ،
آخرین ویرایش: جمعه 20 اردیبهشت 1392 09:15 ب.ظ

 
جمعه 17 خرداد 1398 09:55 ب.ظ

Hi, all is going fine here and ofcourse every one is sharing facts, that's genuinely excellent, keep up writing.
شنبه 1 مهر 1396 05:34 ب.ظ
I need to to thank you for this great read!! I definitely loved every
bit of it. I have got you saved as a favorite to check out new things you post…
شنبه 18 شهریور 1396 05:43 ب.ظ
Your style is unique in comparison to other folks I have
read stuff from. Many thanks for posting when you have the
opportunity, Guess I will just book mark this site.
سه شنبه 17 مرداد 1396 04:31 ق.ظ
This website was... how do I say it? Relevant!! Finally I have found something that helped me.

Cheers!
یکشنبه 15 مرداد 1396 05:02 ب.ظ
Great post. I was checking constantly this
blog and I'm inspired! Extremely helpful information particularly the closing section :)
I maintain such info a lot. I used to be looking for this particular information for a
long time. Thank you and good luck.
یکشنبه 15 مرداد 1396 04:07 ب.ظ
Magnificent site. Plenty of useful information here.

I am sending it to a few buddies ans also sharing in delicious.
And obviously, thank you on your sweat!
جمعه 6 مرداد 1396 08:40 ب.ظ
I like it when people come together and share ideas.
Great blog, stick with it!
یکشنبه 11 تیر 1396 11:15 ب.ظ
Currently it looks like BlogEngine is the top blogging platform out there right
now. (from what I've read) Is that what you're using on your blog?
سه شنبه 22 فروردین 1396 01:21 ب.ظ
What's up to every one, it's actually a good for me to go to see this web site,
it consists of precious Information.
سه شنبه 22 فروردین 1396 02:34 ق.ظ
you are in point of fact a just right webmaster.
The website loading pace is amazing. It sort of feels that you
are doing any unique trick. In addition, The contents are masterpiece.
you've done a excellent job on this matter!
دوشنبه 21 فروردین 1396 10:53 ق.ظ
Wow, incredible blog layout! How long have you been blogging for?
you make blogging look easy. The overall look of your web site is magnificent, let alone the content!
یکشنبه 20 فروردین 1396 06:50 ق.ظ
Hi would you mind stating which blog platform you're working with?

I'm looking to start my own blog in the near future but I'm having
a hard time making a decision between BlogEngine/Wordpress/B2evolution and Drupal.
The reason I ask is because your design and style
seems different then most blogs and I'm looking for something unique.
P.S My apologies for getting off-topic but I had to
ask!
سه شنبه 15 فروردین 1396 02:32 ق.ظ
Remarkable issues here. I'm very satisfied to look your article.
Thank you so much and I am having a look ahead to touch you.

Will you please drop me a e-mail?
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو